yıldızname baktıranlar | Uzman Medyum Ali Hoca - Medyum Ali Gürses - Vefk, Büyü Bozma
Şu arama ile ilgili içerikler gösteriliyor:

yıldızname baktıranlar

Genel

Yıldızname Nedir?

Hayatımızda her şey fiziki bir düzlemde yaşanıyor olsa da aslında öte alemlerle olan bağlantımız hiçbir zaman kopmamıştır. Sadece manevi boyutlar değil, aynı zamanda yine fiziki düzlemde bulunan başka yıldızların, gezegenlerin enerjisi de hayatımızın bir parçası olmuştur. Yıldızname gibi uygulamalar aracılığıyla yıldızlardan gelen bu tip enerjilerin hayatımızda ne gibi etkiler yarattığına şahit olabilmek mümkündür.

Yıldızname, insanların hayatlarına ışık tutan özel bir uygulamadır. Farklı konularda yapılabilen bu çalışma sayesinde, yıldızların her daim hayatımızda etkili olan gücünün ne gibi tesirler yarattığını, hayatımıza nasıl etki ettiği görülebilmektedir.

Başka kaynaklardan gelen enerjiler hayatımızın hiçbir anında bizden kopamayacaktır. Var olan her şeyin kaynağı bu enerjiler olduğu gibi hayatımızı değiştirecek pek çok konuda da bu güçleri lehimize kullanmak mümkündür. Örneğin, iş hayatında bize çok büyük başarı getirecek bir fırsatı görebilmek için yıldızname işleminden bilgi edinmek gayet normal ve etkili bir yöntem olarak bilinmektedir. Medyumlar, doğru şekilde hazırladıkları bir yıldızname ile her türlü konuda insan hayatında büyük katkılar sağlayabilmektedir.

Yıldızname gibi işlemlerde ilim bilgisi sayesinde gerekli hesaplamalar en doğru şekilde yapılmaktadır. Bu ilim bilgisi, medyum hocalar çok küçük yaşlardan itibaren verilmekte, sadece el verme yoluyla aktarılmaktadır. Gizli tutulan ve sadece medyumluk alanında eğitim alan insanlara verilen bu bilgiler neticesinde yıldızname ve daha pek çok farklı çalışmanın yapılması mümkün olmaktadır.

Yıldızname yapılırken neredeyse onlarca farklı ilimden söz etmek mümkündür. Medyumlar, tüm bu ilimleri daha çok küçük yaşlardan itibaren el verme yöntemi ile öğrendikleri için çalışmalarında başarılı sonuçlar alabilmektedir. Doğru yapılan bir yıldızname uygulaması sayesinde medyum hocaların hayatımızı değiştirmesi mümkündür.

Medyumlar, yıldızname yaparken öncelikle bizim sahip olduğumuz enerji alanını incelemektedir. Bunun hemen ardından, enerjimize tesir eden yıldız enerjileri hesaplanmaktadır. Bu hesaplamanın doğru şekilde yapılabilmesi adına medyum hocaların sayısız farklı kaynaktan bilgi edinmesi gereklidir. Bunlar arasında yerine göre havas yerine göre numeroloji veya bambaşka farklı ilim yer alabilmektedir. Yıldızname çalışması her ne kadar kolay gibi görülse de aslında çok karmaşık ve özel bir uygulamadır.

Yıldızname hangi amaçla yapılıyor olursa olsun mutlaka yüksek derecede ilim bilgisine ihtiyaç duymaktadır. Bu işlemin doğru yapılabilmesi için çalışmayı yapacak medyumun her konuda niteliklerini ispatlamış olması gereklidir.

Büyü ve benzeri manevi çalışmalarda kullanılan ilimlerden daha fazla bilgi birikimine ihtiyaç duyan yıldızname işlemleri herkes tarafından yapılabilen işler değildir. Bu işlemleri yapabilmek için medyum hocaların mutlaka her konuda kendini eğitmiş ve yetiştirmiş olması gereklidir.

Yıldızname yapılırken kullanılacak ilimler, işlemin amacına ve kime yapıldığına göre de değişmektedir. Herkes için ayrı bir işlem yapılması gerektiğinden, herkeste kullanılacak olan yöntemler, ilimler de farklılık gösterecektir.

Medyum Ali Hoca başta aşk, bağlama, muhabbet, sıcaklık, rızık açma, kısmet açma, ikna konusundaki vefk çalışmaları, büyü bozma ve yıldızname alanındaki çalışmaları ile çok uzun yıllardır tüm Türkiye’ye ve başta Almanya, Hollanda, Avusturya, Danimarka, Belçika ve İsviçre gibi Türk vatandaşlarının yoğun olduğu ülkelere olmak üzere yurtdışına hizmet vermektedir.

Medyum Ali Hoca hakkında bilgi sahibi olmak için Medyum Ali Hoca Kimdir sayfasını inceleyebilirsiniz.

Basında Medyum Ali Gürses:
Memurlar.net Röportajı
Haberler.com Röportajı
İstanbul Haber röportajı

Daha fazlası için Facebook sayfasını inceleyebilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorum bırakın