yıldızname bakan hocalar | Uzman Medyum Ali Hoca - Medyum Ali Gürses - Vefk, Büyü Bozma
Şu arama ile ilgili içerikler gösteriliyor:

yıldızname bakan hocalar

Medyum Ali Gürses

Yıldızname Nedir?

Yıldızname, kişinin adı soyadı, anne adı ve doğum tarihi üzerinden hayatındaki önemli gelişmeleri yorumlama sanatıdır. Osmanlı döneminde çok popüler olan yıldıznameyi gerçekten iyi bilen ve doğru bir şekilde yorumlayıp bakabilen kişi sayısının giderek azalması özellikle günümüzde bu işten hiç anlamadığı halde sırf bu boşluktan yararlanıp para için insanların duygularıyla oynayan şarlatanları ortaya çıkarmıştır. Yıldızname bakımı fal veya tarot değildir. Ben Medyum Ali Hoca olarak Mısır’da aldığım havas ilmi ve ilm-i ledün eğitimleri doğrultusunda yıldızname bakımı da yapmaktayım. Bu bakım sayesinde örneğin sizi aldattığından şüphelendiğiniz eşinizin adı soyadı, anne adı ve doğum tarihini bana ilettiğiniz takdirde gerçekten başka biri var mı, aldatmış mı gibi soruların cevaplarını alabilir, ya da üzerinizde büyü olup olmadığını, var ise ne amaçla yapıldığı gibi detaylarını öğrenebilirsiniz. Bakım işlemi yaklaşık 2-3 saat sürmektedir. Bu yüzdendir ki özellikle internet ortamında sizden ad soyad, doğum tarihi ve anne adı bilgilerinizi isteyip 5 dakika sonra arayın diyenlere de itibar göstermeyin. Sözde bakım için ücret almayan bu şahıslar bakım yapmamakta, herkese ellerindeki aynı metni bakım sonucu diye okuyup sonrasında yüksek miktarlarda para istemektedir.

Sadece ücretli bakım yapmaktayım. Yıldızname ücreti 700 TL’dir. Lütfen ücretsiz bakım veya fal, tarot gibi işlemler için aramayın.

Bana 0535 590 62 75 numaralı telefondan, [email protected] e-posta adresinden veya direkt olarak İletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Facebook veya farklı herhangi bir sosyal mecrada hesabım yoktur. Bu tür mecralarda kendisini Ali Hoca olarak tanıtıp para talep eden şahıslara karşı dikkatli olun. Sadece Facebook’ta sizlerin beğenileriyle oluşan bir Facebook sayfam vardır ve bu adresi facebook.com/medyumaligurses olan Facebook sayfamız iletişim amaçlı kullanılmamaktadır. Sayfadan her gün gelen yüzlerce mesajlara cevap verecek vaktim ne yazık ki yok. İnternet üzerinden sadece e-posta yoluyla hizmet vermekteyim.

Önemli not: Özellikle son dönemde sayıları giderek artan sahte Ali Hoca’lara karşı dikkatli olmanız konusunda uyarıyoruz. Medyum Ali Hoca’nın tek web sitesi medyumali.com’dur, tek iletişim bilgisi yukarıdaki gibidir. Bu iletişim bilgileri ve Facebook sayfası dışında hiçbir mecrada profili bulunmamaktadır.

Basında Medyum Ali Gürses:
Memurlar.net Röportajı
Haberler.com Röportajı
İstanbul Haber Röportajı

Daha fazlası için Facebook sayfasını inceleyebilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorum bırakın