yıldız haritama baktırmak istiyorum | Uzman Medyum Ali Hoca - Medyum Ali Gürses - Vefk, Büyü Bozma
Şu arama ile ilgili içerikler gösteriliyor:

yıldız haritama baktırmak istiyorum

Genel

Bakım Yapan Hoca

Bakım yapan hocalar, yaşamış olduğunuz sorunların sebebinin belirlenmesi için bakım çalışması yapar. Havas çalışmaları yaparak yaşadığınız sorunlar çözüme ulaştırılır. Kendinize yapıldığını düşündüğünüz büyüden, eşinizle aranızda yaşamış olduğunuz sorunlardan, rızık tıkanmasından kurtularak maddi ve manevi anlamda huzur ve bolluk içinde bir yaşam sürebilirsiniz. Manevi bakım çalışması ile insanoğlunun hayatta karşılaşmış olduğu sorunların sebebinin belirlenmesi sağlanır. Bakım, ruhani alemden kaynaklanan sorunların tespit edilmesi için metafizik aleme yapılan astral seyahat olarak ifade edilir. Bu astral seyahat bakım yapan hocalar tarafından yapılır. Halk arasında yaygın olarak bilinen tanımı ile; size büyü yapılıp yapılmadığı, üzerinizde negatif güçlerin olup olmadığı bakım çalışması ile tespit edilebilir. Bakım, çeşitli yöntemler kullanılarak yapılır. Bakımın kendine özgü bazı adımları vardır. Bakım çalışması yapan kimsenin, İslami hassasiyetlere önem vermesi, helal ve haramdan ayrıca şüpheli davranışlardan uzak durması gerekir. Ruhani alemle kurulan irtibatı doğru bir şekilde yönetmesi gerekir. Bakım yapan hocalar, uzun yıllar süren eğitimlerden geçen kişilerdir. Güçlü nefesleri, bilgileri ve tecrübeleri ile kişinin üzerindeki negatif enerjileri doğru bir şekilde yönlendirirler.

Bakım Çalışması Nasıl Yapılır?

Bakım hizmeti almadan önce mutlaka web sitelerinde inceleme yaparak, hocalar hakkında bilgi almalısınız. Yaptığınız araştırmalar neticesinde güvenilir bulduğunuz bakım yapan hocalar ile irtibata geçebilirsiniz.

  • Bakım yaptıracak kişinin annesinin ve kendi adını bildirmesi gerekir. Bakım yaptıracak olan kişi evli ise aynı zamanda eşine de bakım çalışması yapılır. Bu bilgiler dışında kişinin resmi, doğum tarihi gibi bilgilere ihtiyaç duyulmaz.
  • Bakım yapacak hocaya bu bilgiler ulaştıktan sonra kendisine başvuran kişilere bakım çalışmasının anlatılır. Kişinin de rızası ile çalışmalara başlanır.
  • Bakım hizmeti almak için hocanın bulunduğu yere gitmek zorunda değilsiniz.

Bakım Yapan Hocalara Güvenilir Mi?

Bakım yapan hocalar bazı eğitimlerini tamamlamış olmalıdır. Gerekli eğitimleri almamış bir kişi size bakım konusunda yardımcı olamaz. Hemen hemen her gün birçok kişi, sahte hocalara paralarını kaptırıyor görüştükleri sözde hocaların parayı aldıktan sonra telefonlarına bile çıkmadıklarını söylüyor. Siz de bu kişilerden uzak durmak için mutlaka iyi bir araştırma yapmalısınız. Hocanın bilgisi ve tecrübesi, referanslarından kontrol edilebilir. İnternette hakkında yapılan yorum ve şikayetler de çok belirleyicidir. Abdestinde, namazında, ehli sünnete uygun yaşayan, işine saygılı olan kişiler tercih edilmelidir. Unutmamalısınız ki, kendisine bu dünya ve ahiret hayatı için faydalı işler, ibadetler ile meşgul olmayan kişilerden medyum hoca diye bahsetmek imkansızdır. Kendisine faydası olmayan bir kişinin size hiç faydası olması da imkansızdır. Bu nedenle hocanın yaptığı işleri ve başarılarını yakından takip etmelisiniz.

Medyum Ali Hoca başta bu konu olmak üzere birçok alandaki başarılı çalışmalarıyla senelerdir sayısız kişiye yardımcı olmuştur. Ali Hoca’ya 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya [email protected] mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Basında Medyum Ali Gürses:
Memurlar.net Röportajı
Haberler.com Röportajı
İstanbul Haber Röportajı
Daha fazlası için Facebook sayfasını inceleyebilirsiniz.

Benzer İçerikler:

Büyü Bozan Hocalar

Papaz Büyüsü Bozan Hocalar

Domuz Yağı Büyüsü Bozan Hocalar

Sevgiliye Yapılan Büyüyü Bozan Hocalar

Büyüye Bakan Hocalar

Büyü Nasıl Tespit Edilir?

Yapılan Büyü Nasıl Çözülür?

Erkeğe Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Evde Büyü Olduğunu Nasıl Anlarız?

Eşimde Büyü Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

Ayırma Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Aileyi Evliliğe İkna Etme Büyüsü

Kısmet Açma Büyüsü Nedir?

Yıldızname Nedir?

Yorum yapılmamış

Yorum bırakın