üzerimde büyü olduğu anlaşılır | Uzman Medyum Ali Hoca - Aşk Büyüsü, Bağlama Büyüsü, Kısmet Açma Vefkleri, Büyü Bozma

Etiketler ‘üzerimde büyü olduğu anlaşılır’

Üzerimdeki Büyü Nasıl Bozulur?

Büyüler, kişiler üzerinde yüksek etki derecelerine sahip olabilmektedirler. Büyülerin gerçekleştirilme amaçlarına bağlı olarak kişiler üzerinde bazı olumsuz belirtilerin ortaya çıktığı görülmektedir. Bu olumsuz belirtiler ile birlikte kişilerin büyüyü çözdürmek için ilim ve irfan sahibi olan medyum hocalara başvurdukları görülmektedir. Alanında uzman olan medyum hocaların uygulamaları ile birlikte büyünün olumsuz etkileri kişilerin üzerlerinden alınabilmektedir.

Büyü uygulamalarının yapımında olduğu gibi bozumunda da birçok farklı teknik kullanılabilmektedir. Üzerinde büyü bulanan kişilerde, büyünün çeşidine ve etki derecesine göre farklı büyü çözme yöntemleri kullanılmaktadır. Bu nedenle de büyü bozdurmak adına gerçekleştirilen uygulamaların, kişiye özel uygulamalar oldukları görülmektedir.

Büyü Belirtileri Nelerdir?

Büyü uygulaması gerçekleştirilen kişiler üzerinde bazı belirtiler ortaya çıkmaktadır. Kişiler üzerinde bu belirtilerin görülmesi ile birlikte büyü bozma yöntemlerine başvurulduğu görülmektedir. Bir kişinin üzerinde büyü bulunduğuna dair en çok gözlemlenen belirtiler ise şu şekilde sıralanabilmektedirler;

  • Bir kişiye büyü yapıldığına dair ilk belirtiler, hayvanlar üzerinden anlaşılabilmektedir. Hayvanların davranışlarında bazı değişikliklerin görülmesi, üzerinde büyü bulunan kişiye karşı evcil hayvanların daha sinirli davranmaları, büyü belirtileri içerisinde yer almaktadır.
  • Büyü yapılan kişilerde çoğunlukla anlık bir sıcaklık ile vücuda bir şeyin tesir ettiği anlaşılmaktadır. Kişinin bu sıcaklığı hissetmesi ile birlikte titrediği, bayılacak gibi olduğu ve kendinden geçtiği görülebilmektedir.
  • Kişinin sürekli olarak vesvese yapması da büyü belirtileri arasında gösterilmektedir. Üzerinde büyü bulunan kişiler, gerçekleşme ihtimali çok düşük olan olaylara karşı vesvese yapmaktadırlar.
  • Kişinin eğer çok düzenli bir uyku sistemi varsa bu sistemde bozulmalar görülebilmektedir. Ya da çok düzensiz bir uyku sistemi olan, uykuya geçmekte güçlük çeken kişilerde normalden de fazla uykuya ihtiyaç duyma durumları gözlemlenebilmektedir. Bu durum kişinin üzerinde yer alan büyüyü fark etmek adına önemli bir belirtidir.
  • Üzerinde büyü bulunan kişilerde ani bir iştah kesilmesi görülebilmektedir. Bu iştah kesilmesi ile birlikte kişi, kısa bir süre içerisinde kilo kayıpları yaşamaktadır.
  • Kişinin özellikle hane içerisinde kendini sürekli olarak halsiz, mutsuz ve huzursuz hissetmesi de büyü belirtileri arasında yer almaktadır.
  • Kişinin el, kol, bacak gibi uzuvlarında ani titremeler ve kasılmalar oluşabilmektedir.
  • Dini duyguların ortadan kaybolduğu, kişinin dini ritüellerini gerçekleştirmekten uzaklaştığı da görülmektedir.

Büyü Temizleme Yöntemleri Nelerdir?

Kişiler, büyülerin belirtilerini fark etmeleri ile birlikte büyü bozdurma yöntemlerine başvurmaktadırlar. Büyü bozma işlemleri, en az büyü tespiti ve yapımı kadar zor işlemler olarak bilinmektedirler. Uzman medyumlar tarafından gerçekleştirilen büyü bozma işlemlerinde öncelikli olarak kişinin üzerinde bulunan büyü çeşidi tespit edilmektedir. Bu işlem, medyumun tecrübesi ile ilmi sayesinde gerçekleştirilmektedir. Sonrasında ise, kişinin üzerinde yer alan büyü çeşidine göre doğru büyü bozdurmak adına gerekli uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Bu sayede kişi, büyünün olumsuz tüm etkilerinden kısa süre içerisinde kurtulabilmektedir. Büyüyü tespit etmek, yaptırmak, bozmak ve bu konularda destek almak isteyen kişilerin bu uygulamaları gerçekleştirmek adına profesyonel bir medyuma başvurmaları önerilmektedir.

Medyum Ali Hoca başta bu konu olmak üzere birçok alandaki başarılı çalışmalarıyla senelerdir sayısız kişiye yardımcı olmuştur. Ali Hoca’ya 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Basında Medyum Ali Gürses:
Güneş Gazetesi Röportajı
ABC Gazetesi Röportajı
İstanbul Haber Röportajı
Daha fazlası için Facebook sayfasını inceleyebilirsiniz.