suudi arabistan medyum hocalar | Uzman Medyum Ali Hoca - Medyum Ali Gürses - Vefk, Büyü Bozma
Şu arama ile ilgili içerikler gösteriliyor:

suudi arabistan medyum hocalar

Medyum Ali Gürses

Büyü Bozma & Koruma

Günümüzde insan ilişkilerinin hızla kötüye gitmesiyle birlikte birilerine kötü niyetle çalışma yaptıran, domuz yağı veya diğer etkili büyülerle insanların hayatını karartmaya, insanlara hayatı zindan etmeye çalışan kişilerin sayısı ne yazık ki artıyor. Aslen havas ilminin ve Teozofi’nin bir dalı olan ilm-i ledün’ün, büyünün kötü bir amaçla kullanılması dinen günahtır. Ben Ali Hoca olarak bu bilgilerimi ve yeteneğimi kötü niyetli çalışmalar için kullanmamakta, iyi niyet elçisi görevi görmekteyim. Ama eğer ki üzerinizde bir büyü varsa veya bir yakınınıza büyü yapılmışsa, cin musallat olduysa ve size rahat vermiyorsa, artık dayanamayacak durumdaysa, bütün işleri ters gidiyorsa ve bir an önce bu durumdan kurtulmak istiyorsa bunun çaresi mümkündür. Büyü bozma çalışmalarını vefk şeklinde hazırlamaktayım. Vefk, bir nevi muskadır. Okumaları tarafımdan yapılır ve yaklaşık 1 haftada hazırlanarak size gönderilir. Sizden bunu üzerinizde taşımanız veya duruma göre yattığınız odada bir yere koymanız istenir. Büyü bozma çalışmaları 2-3 hafta sonrasında etkisini göstermeye başlar ve ortalama 1 ay sonrasında büyünün bütün negatif etkileri tamamen temizlenerek eski halinize dönmeniz sağlanır. Üzerinizde büyü varsa bunun önlemini bir an önce almanız gerekir. Bu halde ne kadar uzun süre yaşamaya devam ederseniz hayatınız o kadar kötü ve bir süre sonra geri dönüşü olmayan bir hal alacaktır.

Büyü bozma dışında koruma çalışması da yapmaktayım. Koruma vefki sizi çevrenizdeki bütün negatif düşüncelerden, etkilerden ve size tesir edebilecek her türlü büyüden, olumsuz çalışmadan korur ve hayatınızın düzende kalmasını sağlar. Bu çalışma ekstra olarak size bir özgüven kazandırır ve uzun vadede hem iş, hem de aşk hayatında umduğunu bulan, istediğini alan bir insan haline gelmenizi sağlar.

Yaptığım bütün çalışmalarda gizlilik esastır. Benimle paylaşacağınız bilgiler kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Bana 0535 590 62 75 numaralı telefondan, [email protected] e-posta adresinden veya direkt olarak İletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Facebook veya farklı herhangi bir sosyal mecrada hesabım yoktur. Bu tür mecralarda kendisini Ali Hoca olarak tanıtıp para talep eden şahıslara karşı dikkatli olun. Sadece Facebook’ta sizlerin beğenileriyle oluşan bir Facebook sayfam vardır ve bu adresi facebook.com/medyumaligurses olan Facebook sayfamız iletişim amaçlı kullanılmamaktadır. Sayfadan her gün gelen yüzlerce mesajlara cevap verecek vaktim ne yazık ki yok. İnternet üzerinden sadece e-posta yoluyla hizmet vermekteyim.

Önemli not: Özellikle son dönemde sayıları giderek artan sahte Ali Hoca’lara karşı dikkatli olmanız konusunda uyarıyoruz. Medyum Ali Hoca’nın tek web sitesi medyumali.com’dur, tek iletişim bilgisi yukarıdaki gibidir. Bu iletişim bilgileri ve Facebook sayfası dışında hiçbir mecrada profili bulunmamaktadır.

Basında Medyum Ali Gürses:
Memurlar.net Röportajı
Haberler.com Röportajı
İstanbul Haber Röportajı

Daha fazlası için Facebook sayfasını inceleyebilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorum bırakın