soğutma büyüsü yapan hocalar | Uzman Medyum Ali Hoca - Medyum Ali Gürses - Vefk, Büyü Bozma
Şu arama ile ilgili içerikler gösteriliyor:

soğutma büyüsü yapan hocalar

Medyum Ali Gürses

Soğutma Büyüsü

Öncelikle belirtmek isterim ki her türlü soğutma ve ayırma çalışmasını iş olarak almamaktayım. İlk olarak sorununuzu tam olarak dinleyip eğer ortada kötü niyet olduğu aşikar bir istek varsa bu işi reddediyorum. Zira havas ilminin kötü amaçlarla kullanılması dinen günahtır. Ancak örneğin zorla evlendirilen ve eşinden boşanmak isteyen biriyseniz ancak eşiniz sizden ayrılmak istemiyorsa, veya eşinizden sürekli dayak yiyorsanız, size kötü davranıyorsa, bu kişiden ayrılmak istiyorsanız ancak yine ayrılmak istemiyorsa, bir başkası eşiniz veya sevgilinizin aklını çelmiş ve araya üçüncü bir şahıs girmişse veya bu tür benzer durumlarda karşı tarafın sizden soğuması ve kendi isteğiyle ayrılması için çeşitli çalışmalar yapılır. Bu çalışmalar vefk şeklinde olur. Asla büyü değildir. Havas ilmine ve dine uygun bir çalışma olan vefk çalışmasında sizin tek yapmanız gereken size göndereceğim muska şeklindeki vefki karşı tarafa belli etmeden üzerinizde taşımanız veya duruma göre yatak odanızın bir yerinde saklamanızdır. Soğutma ve ayırma vefki minimum 15 gün, maksimum 40 günde etkisini gösterir. Vefk sonucunda sizden soğumasını ve ayrılmasını istediğiniz kişide duygu değişimleri yaşanır ve kendi isteğiyle sizden yavaş yavaş soğur, son aşamada da ayrılır. Yaptığım bütün çalışmalarda gizlilik esastır. Benimle paylaşacağınız bilgiler kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Bana 0535 590 62 75 numaralı telefondan, [email protected] e-posta adresinden veya direkt olarak İletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Facebook veya farklı herhangi bir sosyal mecrada hesabım yoktur. Bu tür mecralarda kendisini Ali Hoca olarak tanıtıp para talep eden şahıslara karşı dikkatli olun. Sadece Facebook’ta sizlerin beğenileriyle oluşan bir Facebook sayfam vardır ve bu adresi facebook.com/medyumaligurses olan Facebook sayfamız iletişim amaçlı kullanılmamaktadır. Sayfadan her gün gelen yüzlerce mesajlara cevap verecek vaktim ne yazık ki yok. İnternet üzerinden sadece e-posta yoluyla hizmet vermekteyim.

Önemli not: Özellikle son dönemde sayıları giderek artan sahte Ali Hoca’lara karşı dikkatli olmanız konusunda uyarıyoruz. Medyum Ali Hoca’nın tek web sitesi medyumali.com’dur, tek iletişim bilgisi yukarıdaki gibidir. Bu iletişim bilgileri ve Facebook sayfası dışında hiçbir mecrada profili bulunmamaktadır.

Basında Medyum Ali Gürses:
Memurlar.net Röportajı
Haberler.com Röportajı
İstanbul Haber Röportajı

Daha fazlası için Facebook sayfasını inceleyebilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorum bırakın