mezitli medyum hoca | Uzman Medyum Ali Hoca - Medyum Ali Gürses - Vefk, Büyü Bozma
Şu arama ile ilgili içerikler gösteriliyor:

mezitli medyum hoca

Genel

Mersin Medyum – Mersin Hocalar

Mersin medyum hocaları da dahil olmak üzere, medyumluk mesleğini yapan tüm insanların yoğun bir eğitimden geçtiği bilinmektedir. Halk arasında detayları çok fazla bilinmeyen bu eğitim oldukça karmaşık ve yoğun çalışma gerektirmektedir.

Bir medyum hoca, öncelikle nefes gücüne göre üstat medyum hocalar tarafından belirlenen bir eğitim yoluna sokulur. Mersin medyum hocaları da dahil olmak üzere, bu işle uğraşan gerçek medyumların mutlaka çocukluk yıllarından itibaren yetiştirilmesi gerekmektedir.

Medyumlar, bu şekilde yetiştirilirken kimi zaman başka medyumlar tarafından kimi zaman ise farklı ilim merkezlerince eğitimden geçirilir. Bu merkezleri külliyeler ve medreseler oluşturur. Geçmişten gelen geleneklerle bu alanda insan yetiştiren bu medreseler, Mısır, Suriye gibi medyumluk konusunda önemli merkezlerde yer almaktadır. Mersin medyum hocaları da bu tarz ilimlerde tam olarak kendilerini geliştirebilmek adına bu tarz yerlerde eğitimden geçmelidir.

Eğitim süreci her ne kadar karmaşık olsa da bu işin bir de tecrübe edinme ayağı bulunur. Bilgili ve eğitimli bir medyum hocanın tecrübesi olmaması halinde etkili büyüler yapabilmesi mümkün değildir. Bu nedenle, ister Mersin medyum hocalarından ister başka bir şehrin medyumlarından olsun, hocaların mutlaka yeterli tecrübeyi edinmesi gereklidir.

Medyumluk Eğitimi Çok Uzun Sürer

Mersin medyum hocaları da dahil olmak üzere her medyumun eğitim süreci uzun yıllar alır. Kimi zaman onlarca yıl devam eder. Manevi dünyada var olan enerjiler, dünyamızda kullandığımız bilgiler gibi kısıtlı ve sınırlı değildir. Bu dünyada öğrenilebilecek konuların belli bir yöntemi varken, öte alemlerde her şey anlık olarak değişebilir. Bu nedenle, ilk olarak bu alemlerin işleyişi ile ilgili eğitimler verilir.

Mersin medyum hocaları, almış oldukları bu eğitimler sırasında geleneksel büyü yöntemleri konusunda da kendilerini geliştirmelidir. Geleneksel büyü yöntemleri, oldukça eski yıllardan bugüne ulaşmış, el verme yöntemi gibi yöntemler ile aktarılmış çalışmaları içerir. Bu çalışmalar hiçbir zaman yazılı kaynaklara geçirilmediği için sadece nesilden nesle aktarılabilir. Yöntemlerin korunması ve bozulmadan günümüze kadar ulaşması yalnızca bu şekilde mümkündür.

Bir Medyum Hoca Her An Kendini Geliştirmeye Devam Eder

Mersin medyum hocaları tarafından yapılan her büyü çalışması aslında o medyumun aldığı eğitimin bir parçasıdır. Manevi alemlerle ilgili öğrenilecek hiçbir şeyin sonu yoktur. Bu nedenle, medyum hocaların edindikleri tüm tecrübeler çok önemlidir. Yapılan bir çalışmada bile mümkün olduğu kadar dikkatli olması gereken medyumlar, her an yeni tecrübeler edinir ve bu sayede eğitimleri asla bitmemiş olur.

Medyum Ali Hoca Mersin’deki Akdeniz, Anamur, Aydıncık, Bozyazı, Çamlıyayla, Erdemli, Gülnar, Mezitli, Mut, Silifke, Tarsus, Toroslar ve Yenişehir başta olmak üzere tüm ilçelere hizmet vermektedir.

Medyum Ali Hoca hakkında bilgi sahibi olmak için Medyum Ali Hoca Kimdir sayfasını inceleyebilirsiniz.

Basında Medyum Ali Gürses:
Memurlar.net Röportajı
Haberler.com Röportajı
İstanbul Haber röportajı

Daha fazlası için Facebook sayfasını inceleyebilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorum bırakın