kktc medyum hoca | Uzman Medyum Ali Hoca - Medyum Ali Gürses - Vefk, Büyü Bozma
Şu arama ile ilgili içerikler gösteriliyor:

kktc medyum hoca

Genel

Kıbrıs Medyum – Kıbrıs Hocalar

Eski çağların öğretileri sadece Türkiye ve islam coğrafyası için değil, maneviyatın var olduğu her yer, yani tüm dünya için oldukça büyük bir öneme sahiptir. Manevi alemlerin ihtişamı ve hayatları değiştirebilecek kadar güçlü oluşu insanlar için bu konunun en büyük kanıtıdır.

Türkiye’de çalışmalarını yürüten pek çok medyum hocaya rastlamak mümkün. Bu bölgenin bu tarz çalışmalara olan ilgisi neticesinde sayısı bir hayli artan medyum hocalar sadece Türkiye içinde değil, dünyanın her yerinde farklı çalışmalar yürütmeye başlamış durumda.

Kadim dönemlerin öğretilerini sadece Türkiye’de değil, Kıbrıs gibi ülkelerde yaşatan medyum hocalar da bulunuyor. Kıbrıs medyum hocaları, özellikle vefk ve büyü bozma alanında yaptıkları çalışmalar ile tüm Avrupa’da isminden söz ettirmekte. Bu kadim öğretileri en iyi şekilde yansıtmak için özel çalışmalar yürüten hocalar hem en kadim teknikleri kullanmakta, hem de bu işe başladıkları ilk andan itibaren kendilerine ait çok çeşitli özel teknikler geliştirmeye devam etmektedir.

Kıbrıs medyum hocaları, diğer ülkelerde çalışmalarını yürüten gerçek medyum hocalarda olduğu gibi hiçbir zaman herkese aynı çalışmayı uygulamamakta. Her insanın ihtiyaç duyduğu çalışmanın farklı olması nedeniyle, hocalar önce çalışma yapılacak olan kişinin enerjisini incelemekte, ardından gerekli gördüğü uygulama için başlangıç yapmaktadır. Bu durum sadece Kıbrıs medyum hocaları için değil, her yerde bulunan tüm gerçek medyum hocalar için geçerlidir.

Medyumluk işi tıpkı tıp ilmi gibi kişiye özel araştırma ve inceleme gerektirir. Herkes için asla aynı olamayan çalışma türleri mutlaka kişiye göre yeniden ele alınmalı, ihtiyaç duyulan şekilde değiştirilmelidir. Bu şekilde yapılması durumunda çalışmadan en yüksek verim alınabilir. Medyumluk alanında çalışmaya başladıkları ilk anlardan itibaren bu konu üzerine yoğunlaşan tüm gerçek medyum hocalar çalışmalarını bu felsefe ile geliştirerek manevi alemlerle fiziki dünya arasındaki gerekli bağlantıyı kurmaktadır.

Medyum Ali Hoca hakkında bilgi sahibi olmak için Medyum Ali Hoca Kimdir sayfasını inceleyebilirsiniz.

Basında Medyum Ali Gürses:
Memurlar.net Röportajı
Haberler.com Röportajı
İstanbul Haber röportajı

Daha fazlası için Facebook sayfasını inceleyebilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorum bırakın