kars medyum hocalar | Uzman Medyum Ali Hoca - Aşk Büyüsü, Bağlama Büyüsü, Kısmet Açma Vefkleri, Büyü Bozma

Etiketler ‘kars medyum hocalar’

Çalışma Şeklim

Çalışmaların büyük bölümü için ad soyad, doğum tarihi, anne adı bilgileri (bilmiyorsanız fotoğraf) yeterlidir. Bazı çalışmalarda ek bilgiler gerekebilir. İletişime geçtiğiniz takdirde gereken bilgileri öğrenebilirsiniz.

***

Çalışmalar uzaktan da yapılabilmektedir. Çalışmayı tamamladıktan sonra kargo yoluyla size gönderebilmekteyim. Sadece Türkiye içi değil, başta Almanya, Hollanda, Belçika, Danimarka ve Avusturya olmak üzere Türk vatandaşlarının çokça bulunduğu ülkelere ekspres kargo yoluyla gönderim yapmaktayım. Ortalama gönderim süresi 1 haftadır. İletişime geçtiğiniz takdirde kesin süreyi öğrenebilirsiniz.

***

Yıldızname bakımları uzaktan da yapılabilmektedir. Yıldızname ücretlidir. Çoğunlukla aynı gün içerisinde dönüş yapmaktayım. Yoğunluğa bağlı olarak çok nadir sonraki güne kalabilir. Böyle bir durumda önceden size bilgi vermekteyim.

***

Zaten telefon ve maillere ancak yetiştiğimden Whatsapp’tan hizmet vermemekte, oradan genelde eski çalıştığım kişilere dönüş yapmaktayım. Bu yüzden ilk kez iletişime geçecek olanların telefon veya mail yöntemini tercih etmesini öneririm.