istanbul en iyi medyumlar | Uzman Medyum Ali Hoca - Medyum Ali Gürses - Vefk, Büyü Bozma
Şu arama ile ilgili içerikler gösteriliyor:

istanbul en iyi medyumlar

Genel

İstanbul Medyum – İstanbul Hocalar

İstanbul medyum hocaları, bu kadim uğraşta uzmanlaşmak ve insanlara yardımcı olabilmek için çok derin eğitimlerden geçmektedir. Aldıkları eğitimler sayesinde büyü yapabilen bu medyumlar, manevi alemleri tanımak ve kullanabilmek için mutlaka her daim kendilerini geliştirmek zorundadır.

istanbul medyum

Medyum hoca olmak isteyen insanların eğitimden geçmesi bir zorunluluktur. Bu eğitimler, sıradan bir eğitim süreci gibi kitaplar üzerinden çalışılmamaktadır. İstanbul medyum hocaları gibi medyumların uzmanlaşabilmeleri için kadim dönemlerden gelen yöntemler, el verme yoluyla üstat medyumlar tarafından öğretilmektedir.

Bilgilerin korunması ve medyum hocaların bu bilgileri bozulmadan aktarabilmesi için tüm çalışmalar gizli tutulmaktadır. İstanbul medyum hocaları tarafından yapılan en kolay büyü çalışmasının bile nasıl yapılacağı asla kimse tarafından bilinememektedir. Yapılan tüm uygulamalar, medyum hocalar tarafından saklanır ve halk ile paylaşılmaz.

Medyumlar, aynı zamanda nefes gücü konusunda da eğitim almaktadır. Her insanda az veya çok olarak doğuştan gelen bir nefes gücü vardır. Bu nefes gücünün yüksek olması, medyum hocaların daha iyi ve etkili büyü yapabilmesini sağlar. İstanbul medyum hocaları, nefes gücü oldukça yüksek kişilerdir.

Nefes gücü, doğuştan gelen ve sonradan kazanılamayan bir yetenektir. Ancak, bir kişinin nefesi çok güçlü olsa bile kullanmadığı veya kendini bu alanda geliştirmediği takdirde zamanla körelecek ve nefesi zayıflayacaktır. Bu nedenle, medyumlar her daim gerekli olan çalışmaları yaparak kendilerini geliştirmek zorundadır.

Medyumların Eğitimi Uzun Süreçler İçerir

İstanbul medyum hocaları da dahil olmak üzere tüm medyumların eğitimi çok karmaşık ve uzun bir süreç içerir. Medyum olmak isteyen bir kişi, bu işe kendini adamadığı sürece başarılı olamaz. Bu işe gönül vermek ve kendini adayarak çalışma yapmak en önemli gerekliliktir.

Medyum hocaların eğitimi sırasında çok çeşitli bilgiler aktarılmaktadır. Bu bilgilerin tek seferde öğretilmesi asla mümkün değildir. Aşama aşama öğretilir ve bu aşamalar kimi zaman çok uzun yıllar bile sürebilir. İstanbul medyum hocaları da dahil olmak üzere, bu alanda kendini geliştiren tüm medyum hocalar aynı eğitimlerden geçerek bu günlere ulaşmıştır.

Her İnsan Medyum Olamaz

İstanbul medyum hocaları, nefes güçlerine göre küçük yaşlardan itibaren eğitimlere alınır. Bir insan ne kadar istiyor olursa olsun belli temel niteliklere sahip değilse medyum olamayacaktır. Yine aynı şekilde, nefes gücü yüksek olsa bile medyumluk için uygun niteliklere sahip olmayabilir.

Medyum olmak isteyenler, mutlaka üstat ve bu alanda uzmanlaşmış, kendini geliştirmiş insanlar tarafından belirlenmelidir. Bu kişiler, bizlerin bilemeyeceği çeşitli testler yaparak kimin bu işe uygun olduğunu belirleyebilir ve gerekli eğitimlere başlayabilir.

Ali Hoca İstanbul’da Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ve Zeytinburnu başta olmak üzere tüm ilçelere hizmet vermektedir.

Medyum Ali Hoca hakkında bilgi sahibi olmak için Medyum Ali Hoca Kimdir sayfasını inceleyebilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorum bırakın