hatay büyü yapan hocalar | Uzman Medyum Ali Hoca - Medyum Ali Gürses - Vefk, Büyü Bozma
Şu arama ile ilgili içerikler gösteriliyor:

hatay büyü yapan hocalar

Genel

Hatay Medyum – Hatay Hocalar

Fiziki alemde olduğu gibi manevi alemde de insanların iradesi özgürdür ve hareketlerini diledikleri gibi belirleyebilir. Söz konusu çalışmalar büyü uygulamaları olsa da bu durum herkes için geçerlidir. Hatay medyum hocaları da dahil olmak üzere, tüm medyum hocalar manevi alemlerde var olan tüm enerjileri farklı niyetler ile kullanabilmektedir.

Manevi alemlerde var olan enerjiler, tıpkı dünyamızdaki bir bıçak gibi hem iyi hem de kötü amaçlarla kullanılabilir. Bir bıçak ile birine zarar vermenin mümkün olduğu gibi iyi amaçlarla, hayatımızı kolaylaştırmak için kullanmak da mümkündür. Öte alemlerin enerjileri de yine aynı şekilde etkinlik göstermektedir.

Hatay medyum hocaları veya başka bir şehirde çalışmalarını yapan medyum hocalar, iyi niyetli büyü uygulamaları ile insanların hayatlarında olumlu etkiler elde edebilirken kara büyü adı verilen karmaşık çalışmalar aracılığıyla zarar veren etkilere de sebep olabilir. Her ne kadar işinin ehli ve gerçek medyum hocalar kara büyü yapmaktan kaçınıyor olsa da bazı medyumların kötü niyetle bu çalışmaları yaptıklarına rastlamak mümkündür.

Evde Kara Büyü Yapılır Mı?

Bu işe gönül vermiş ve kendilerini geliştirmiş olan Hatay medyum hocaları hiçbir şekilde kara büyü çalışması yapmayı kabul etmeyecektir. Bu çalışmalar doğrudan insanlara zarar vermek için gerçekleştirildiği için uzak durmak gerekmektedir.

Evde büyü yapmak diye bir şey söz konusu olamaz. Üstelik, kadim dönemlerden beri herkesten saklanan kara büyü çalışmaları evde hiçbir koşulda yapılamaz. Kara büyü, kimi zaman bu işte uzman medyum hocalar için bile tehlikeli olabilirken evde, bu iş konusunda bilgi sahibi olmayan insanlar için çok zararlı sonuçlar doğurabilmektedir.

Hatay medyum hocaları, öğrendikleri tüm büyü tekniklerini ve diğer yöntemleri yıllar süren bir süreç ile kazanırlar. Üstat medyumlar tarafından öğretilen bu bilgiler hiçbir şekilde dışarıdan birileriyle paylaşılmamaktadır. Bu nedenle, değil kara büyü, normal bir büyü çalışmasının bile evde, kulaktan dolma bilgiler ile yapılması mümkün değildir.

Kara Büyü Yapan Hatay Medyum Hocaları

Hatay medyum hocalarının çok büyük bölümü, hiçbir şekilde insanlara zarar verecek çalışmalar yapmayı kabul etmez. Kara büyü, herhangi bir amaç gütmeksizin, doğrudan insanlara saldırmak ve ciddi zararlara sebep olmak için yapılır. Allah yolunda olan hiçbir medyum hoca böylesi bir işlemi yapmayı kabul etmez.

Kimi medyumlar bu tarz büyüleri kabul ederek tehlikeli çalışmalar yapıyor olsa da sayıları oldukça azdır. Ancak, çevrenizde kötü niyetli insanlar varsa bu tarz durumlarla karşılaşmamak adına kendinizi koruma altına almanız önerilmektedir. İşinin ehli bir Hatay medyum hocası tarafından yapılacak muska veya vefk gibi çalışmalar sayesinde bu tarz büyülere karşı korunma sağlanabilir.

Ali Hoca Hatay’daki tüm ilçelere hizmet vermektedir:

Altınözü
Antakya‎
Arsuz
Belen‎
Defne
Dörtyol‎
Erzin‎
Hassa‎
İskenderun‎
Kırıkhan
Kumlu
Payas
Reyhanlı‎
Samandağ‎
Yayladağı‎

Medyum Ali Hoca hakkında bilgi sahibi olmak için Medyum Ali Hoca Kimdir sayfasını inceleyebilirsiniz.

Basında Medyum Ali Gürses:
Memurlar.net Röportajı
Haberler.com Röportajı
İstanbul Haber röportajı

Daha fazlası için Facebook sayfasını inceleyebilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorum bırakın