gaziantepteki hocalar | Uzman Medyum Ali Hoca - Medyum Ali Gürses - Vefk, Büyü Bozma
Şu arama ile ilgili içerikler gösteriliyor:

gaziantepteki hocalar

Medyum Ali Gürses

Kısmet Açma Çalışması

Kısmet açma çalışmalarını Ali Hoca olarak iki farklı şekilde yapıyorum. Bunların birincisi aşk hayatı ve sosyal hayat konusundaki kısmet açma çalışması, ikincisi ise iş alanındaki kısmet açma çalışmasıdır. Kısmetiniz kapalıysa, uzun süredir aradığınız aşkı bulamıyorsanız, çevrenizdeki insanlar tarafından yok sayılıyor, önemsenmiyor, sevgi ve saygı gösterilmiyor, hak ettiğiniz yerde olmadığınızı düşünüyorsanız ve sosyal çevrenizin genişleyip bu kişiler tarafından çekici, şirin ve güzel olarak görülmek, benimsenmek, sevilmek istiyorsanız, taliplerinizin artmasını istiyorsanız, evlenmek istiyorsanız aşk ve sosyal hayat alanındaki kısmet açma çalışması size uygundur.

İş hayatı için yapılan kısmet açma çalışmasında ise işleri giderek kötüye giden, işinde aradığı mutlululuğu bulamayan, sektör değiştirmek isteyen, iş arayan ancak bulamayan veya var olan işinde daha da yükselmek, işlerini artırmak, daha fazla para kazanmak, başarılı olmak isteyen kişilere yardımcı olunur. Genel olarak iş hayatı düzene girer, iyiye gider ve bunun dönüşü olarak kişi daha çok başarılı olarak daha çok para kazanır.
Bu çalışmalar asla büyü değildir. Havas ilmi ve ilm-i ledün doğrultusunda dine uygun, vefk şeklinde hazırlanarak size gönderilir. Vefk bir nevi muskadır. Bunu üzerinizde taşımanız yeterlidir, okumalar ve diğer işlemler tarafımdan yapılır. Bir kişi üzerinde aynı anda iki vefk taşıyabilir. O yüzden aynı anda hem aşk, hem iş hayatınızda kısmetinizin açılmasını istiyorsanız ve genel bir kısmet açma çalışması istiyorsanız ikili bir vefk de hazırlanabilir. Yaptığım bütün çalışmalarda gizlilik esastır. Benimle paylaşacağınız bilgiler kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Bana 0535 590 62 75 numaralı telefondan, [email protected] e-posta adresinden veya direkt olarak İletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Facebook veya farklı herhangi bir sosyal mecrada hesabım yoktur. Bu tür mecralarda kendisini Ali Hoca olarak tanıtıp para talep eden şahıslara karşı dikkatli olun. Sadece Facebook’ta sizlerin beğenileriyle oluşan bir Facebook sayfam vardır ve bu adresi facebook.com/medyumaligurses olan Facebook sayfamız iletişim amaçlı kullanılmamaktadır. Sayfadan her gün gelen yüzlerce mesajlara cevap verecek vaktim ne yazık ki yok. İnternet üzerinden sadece e-posta yoluyla hizmet vermekteyim.

Önemli not: Özellikle son dönemde sayıları giderek artan sahte Ali Hoca’lara karşı dikkatli olmanız konusunda uyarıyoruz. Medyum Ali Hoca’nın tek web sitesi medyumali.com’dur, tek iletişim bilgisi yukarıdaki gibidir. Bu iletişim bilgileri ve Facebook sayfası dışında hiçbir mecrada profili bulunmamaktadır.

Basında Medyum Ali Gürses:
Memurlar.net Röportajı
Haberler.com Röportajı
İstanbul Haber röportajı

Daha fazlası için Facebook sayfasını inceleyebilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorum bırakın