elazığ medyumlar | Uzman Medyum Ali Hoca - Medyum Ali Gürses - Vefk, Büyü Bozma
Şu arama ile ilgili içerikler gösteriliyor:

elazığ medyumlar

Medyum Ali Gürses

İkna Büyüsü

İkna çalışmasını genellikle aileyi evliliğe ikna konusunda yapmaktayım. Özellikle ülkemizde maalesef muhafazakar yapıdan kaynaklı birbirini seven iki kişinin evliliği birçok zaman aileler tarafından istenmemekte ve sonrasında daha kötü sonuçlar doğuracak kaçırma veya intihar gibi durumlar yaşanmakta. Buna sebep olan da genelde etnik veya mezhepsel farklılıklar ve sosyal statüs farklılıkları oluyor. Bu konuda ikna vefki hazırlıyorum ve bu da ortalama 1-40 gün arasında sonuç vermektedir. Evliliğe razı olmayan aile bireylerinde duygu değişimleri yaşanır; karşı tarafa ısınır, aradan çekilir ve destek olurlar. Çalışma için gereken bilgiler ad soyad, doğum tarihi anne adları, eğer bunları bilmiyorsanız ad soyad ve fotoğraftır.

Bu konu dışında da ikna vefki gerektiren bazı durumlar olmakta ancak hepsi için de çalışma yapmamaktayım. Kendi konunuzla alakalı benimle iletişime geçtiğiniz takdirde duruma göre cevap verilecektir.


Bana 0535 590 62 75 numaralı telefondan, [email protected] e-posta adresinden veya direkt olarak İletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Facebook veya farklı herhangi bir sosyal mecrada hesabım yoktur. Bu tür mecralarda kendisini Ali Hoca olarak tanıtıp para talep eden şahıslara karşı dikkatli olun. Sadece Facebook’ta sizlerin beğenileriyle oluşan bir Facebook sayfam vardır ve bu adresi facebook.com/medyumaligurses olan Facebook sayfamız iletişim amaçlı kullanılmamaktadır. Sayfadan her gün gelen yüzlerce mesajlara cevap verecek vaktim ne yazık ki yok. İnternet üzerinden sadece e-posta yoluyla hizmet vermekteyim.

Önemli not: Özellikle son dönemde sayıları giderek artan sahte Ali Hoca’lara karşı dikkatli olmanız konusunda uyarıyoruz. Medyum Ali Hoca’nın tek web sitesi medyumali.com’dur, tek iletişim bilgisi yukarıdaki gibidir. Bu iletişim bilgileri ve Facebook sayfası dışında hiçbir mecrada profili bulunmamaktadır.

Basında Medyum Ali Gürses:
Memurlar.net Röportajı
Haberler.com Röportajı
İstanbul Haber Röportajı

Daha fazlası için Facebook sayfasını inceleyebilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorum bırakın