edirne medyum hocalar | Uzman Medyum Ali Hoca - Medyum Ali Gürses - Vefk, Büyü Bozma
Şu arama ile ilgili içerikler gösteriliyor:

edirne medyum hocalar

Medyum Ali Gürses

Çalışma Prensiplerim

Yaptığımız çalışmalarda müşteri gizliliği çok önemlidir. Benimle paylaşılan bilgilerin tamamı sadece bende kalır ve sadece çalışmanın hazırlanabilmesi ve okumaların yapılabilmesi için kullanılır.

Herkese sabit bir çalışma yapılmaz. Sorununuzun içeriğine ve kaynağına bağlı olarak bir analiz yapılır ve sonuca yönelik olarak en uygun şekilde, kişiye özel, ilmi yönden en tesirli çalışma hazırlanır.

Beni arayan veya e-posta atan müşterilerin her istediği iş yapılmaz. Derdinizin çözülüp çözülmeme ihtimali astrolojik ve ilmi olarak hesaplanıp eğer başarılı olma ihtimali yoksa baştan iş reddedilir.

Çalışmaların tamamı planlı bir şekilde hazırlanır. Vefk size iletildikten sonra sizi talimatla alakalı bilgilendiririm. Süreç sonunda da sizden bakım yapılması için benimle iletişime geçmenizi isterim.

Vefk tutmadığı ve derdiniz çözülmediği takdirde, mağdur olmamanız için işlem ücretsiz olarak yenilenir ve tekrar gönderilir.

Tıbbi rahatsızlıklarınız için lütfen tıp kurumlarına başvurun. Tıbbi rahatsızlıklarda hizmet vermemekteyim.

Çalıştığım kişilerle işe başladıktan sonra diğer birçok kişi gibi ortadan kaybolmam. Çalışma sonuçlanıncaya kadar her türlü destek veya sorunuz, yardım talebiniz için arayabilir veya e-posta gönderebilirsiniz. Elimden geldiğinde her türlü manevi desteği de vermeye devam ederim.

Ben de herkes gibi Allah’ın bir kuluyum. Yapılan çalışmaların başarı oranı her ne kadar çalışmadan çalışmaya değişse de genel olarak %90 civarındadır. 2-3 günde %100 sonuç gibi vaatlerde bulunanlara kesinlikle aldanmayın. Bu kadar sıra sürede sonuç alınan bir çalışma yoktur. Bu kişilerin tek amacı duygularınızla oynayıp paranızı almak olan şarlatanlardır. Ancak bugüne kadar yaptığımız binlerce çalışma sonunda çıkardığım istatistikler doğrultusunda %90 civarı başarı oranı olduğu söylenebilir.

Bu site dışında bir internet sitem yoktur. Sadece bu site üzerinden paylaşımda bulunmakta ve referans yayınlamaktayım. Adım ile ilgili açılan diğer sitelere tamah etmeyiniz.

Eğer imkanınız varsa öncelikli olarak e-posta yoluyla iletişim kurmanızı öneririm. E-posta yoluyla telefona göre daha ayrıntılı bir bilgi alırsınız. Zira telefondaki aşırı yoğunluk sebebiyle telefondan belirli düzeyde bir bilgi paylaşımı yapabiliyorum. Ancak e-posta gönderme şansınız yoksa telefon yoluyla iletişim kurmanızda tabii ki hiçbir sakınca yoktur. Telefonla iletişime geçecekseniz lütfen üst üste onlarca kez aramayın. 1, en fazla 2 kez aramanız yeterlidir. 24 saat telefon başında oturmuyorum. Eğer telefon başındaysam zaten 1 kez aradığınızda cevaplarım. Eğer ki telefon başında değilsem 100 kez de arasanız görmüyorum ve hem sizin adınıza hem de telefon başına geçtiğimde benim adıma boş yere vakit kaybı yaşanıyor. “Merhaba”, “Hocam”, “Yardımcı olur musunuz” gibi e-postalar yerine direkt sıkıntınızı açıklayan ve isteğinizi belirten bir e-posta gönderirseniz süreç çok daha hızlı ilerler. E-postaları bizzat kendim cevaplamaktayım.

Bana 0535 590 62 75 numaralı telefondan, [email protected] e-posta adresinden veya direkt olarak İletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Facebook veya farklı herhangi bir sosyal mecrada hesabım yoktur. Bu tür mecralarda kendisini Ali Hoca olarak tanıtıp para talep eden şahıslara karşı dikkatli olun. Sadece Facebook’ta sizlerin beğenileriyle oluşan bir Facebook sayfam vardır ve bu adresi facebook.com/medyumaligurses olan Facebook sayfamız iletişim amaçlı kullanılmamaktadır. Sayfadan her gün gelen yüzlerce mesajlara cevap verecek vaktim ne yazık ki yok. İnternet üzerinden sadece e-posta yoluyla hizmet vermekteyim.

Önemli not: Özellikle son dönemde sayıları giderek artan sahte Ali Hoca’lara karşı dikkatli olmanız konusunda uyarıyoruz. Medyum Ali Hoca’nın tek web sitesi medyumali.com’dur, tek iletişim bilgisi yukarıdaki gibidir. Bu iletişim bilgileri ve Facebook sayfası dışında hiçbir mecrada profili bulunmamaktadır.

Basında Medyum Ali Gürses:
Memurlar.net Röportajı
Haberler.com Röportajı
İstanbul Haber Röportajı

Daha fazlası için Facebook sayfasını inceleyebilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorum bırakın