Etiketler ‘bursa medyum hocalar’

Çalışma Prensiplerim

Yaptığımız çalışmalarda müşteri gizliliği çok önemlidir. Benimle paylaşılan bilgilerin tamamı sadece bende kalır ve sadece çalışmanın hazırlanabilmesi ve okumaların yapılabilmesi için kullanılır.
***
Herkese sabit bir çalışma yapılmaz. Sorununuzun içeriğine ve kaynağına bağlı olarak bir analiz yapılır ve sonuca yönelik olarak en uygun şekilde, kişiye özel, ilmi yönden en tesirli çalışma hazırlanır.
***
Beni arayan veya e-posta atan müşterilerin her istediği iş yapılmaz. Derdinizin çözülüp çözülmeme ihtimali astrolojik ve ilmi olarak hesaplanıp eğer başarılı olma ihtimali yoksa baştan iş reddedilir.
***
Çalışmaların tamamı planlı bir şekilde hazırlanır. Vefk size iletildikten sonra sizi arayıp ne yapmanız ve ne yapmamanız konusunda bilgilendiririm.
***
Vefk tutmadığı ve derdiniz çözülmediği takdirde, mağdur olmamanız için, bir defaya mahsus ilkinden daha güçlü ve daha maliyetli bir çalışma olan celp çalışması hazırlanıp ücretsiz olarak gönderilerek çalışma tarafımdan devam ettirilir.
***
Tıbbi rahatsızlıklarınız için lütfen tıp kurumlarına başvurun. Tıbbi rahatsızlıklarda hizmet vermemekteyim.
***
Çalıştığım kişilerle işe başladıktan sonra diğer birçok kişi gibi ortadan kaybolmam. Çalışma sonuçlanıncaya kadar her türlü destek veya sorunuz, yardım talebiniz için arayabilir veya e-posta gönderebilirsiniz. Elimden geldiğinde her türlü manevi desteği de vermeye devam ederim.
***
Ben de herkes gibi Allah’ın bir kuluyum. Yapılan çalışmaların başarı oranı %90 civarındadır ve %100 garanti verilmez. Bunu veren de yalan söyler ve bu işten anlamayan, tek amacı duygularınızla oynayıp paranızı almak olan şarlatanlardır. Bu ilimde %100 garanti diye bir şey yoktur. Her şeyin sonu Allah’tır. Ancak bugüne kadar yaptığımız binlerce çalışma sonunda çıkardığım istatistikler doğrultusunda %90 civarı başarı oranı olduğu söylenebilir.
***
Bu site dışında bir internet sitem yoktur. Sadece bu site üzerinden paylaşımda bulunmakta ve referans yayınlamaktayım. Adım ile ilgili açılan diğer sitelere tamah etmeyiniz.
***
Bana 0535 590 62 75 numaralı telefondan, medyumalibey@gmail.com e-posta adresinden veya direkt olarak İletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Facebook veya farklı herhangi bir sosyal mecrada hesabım yoktur. Bu tür mecralarda kendisini Ali Hoca olarak tanıtıp para talep eden şahıslara karşı dikkatli olun. Sadece Facebook’ta sizlerin beğenileriyle oluşan bir Facebook sayfam vardır ve bu adresi www.facebook.com/medyumaligurses olan Facebook sayfamız iletişim amaçlı kullanılmamaktadır. Sayfadan her gün gelen yüzlerce mesajlara cevap verecek vaktim ne yazık ki yok. İnternet üzerinden sadece e-posta yoluyla hizmet vermekteyim.

Önemli not: Özellikle son dönemde sayıları giderek artan sahte Ali Hoca’lara karşı dikkatli olmanız konusunda uyarıyoruz. Medyum Ali Hoca’nın tek web sitesi medyumali.com’dur, tek iletişim bilgisi yukarıdaki gibidir. Bu iletişim bilgileri ve Facebook sayfası dışında hiçbir mecrada profili bulunmamaktadır.

Basında Medyum Ali Gürses:
Halk Tv röportajı
İstanbul Haber röportajı

Daha fazlası için Facebook sayfasını inceleyebilirsiniz.