ayırma büyüsü ekşi | Uzman Medyum Ali Hoca - Medyum Ali Gürses - Vefk, Büyü Bozma
Şu arama ile ilgili içerikler gösteriliyor:

ayırma büyüsü ekşi

Genel

Ayırma Büyüsü Nasıl Anlaşılır ve Bozulur?

Ayırma büyüleri, günümüzde yaygın bir şekilde yaptırılan ve kıskanç insanlar tarafından talep edilen büyülerdir. Etkisi çok kuvvetli olan bu büyülerin yapımından sonra farklı sonuçlar da ortaya çıkabilmektedir. Etkisinin sınırlandırılması, gücünün hemen tesir etmesi için güvenilir medyumlar tarafından yapılmalıdır. Ayırma büyüsü nasıl anlaşılır sorusu da bu büyünün yapıldığından şüphelenen kişiler tarafından sorulur.

Medyumlar, ayırma büyüsü yaparken çok dikkatli davranırlar. Büyünün etki alanını daraltırlar ve sadece talep edilen kişiler arasında olması için Gayb alemlerinde yer alan varlıkları da kullanırlar. Yapımından bozulmasına kadar geçen süreçlerin iyi bir medyum tarafından kontrol ve takip edilmesi gerekir. Aksi halde kişinin etrafındaki herkesten soğuması gündeme gelebilir.

Ayırma büyüsünü fark etmek kimi zaman yan etkileri ile de mümkündür. Genellikle çiftlere karşı yapılan bu büyülerde gözlenen etkiler:

  • Aşk ve sevgi duyusunun tamamen yok olması
  • Çiftlerin bir araya gelmek istememesi
  • Kişilerin farklı insanlarda mutluluğu aramaya başlaması
  • Kişilerin sadece eşlerinden değil aynı zamanda çocuklarından da soğumaya başlaması

Ayırma büyüsü nasıl anlaşılır sorusu ile başlayan süreçte yukarıdaki maddelerin bir bir takip edilmesi gerekir. Aksi bir durumda insanlar büyünün etkisi ile istemeyecekleri şeyleri yapmaya başlar ve herkese karşı kin tutar. Bu da onların yalnız kalmasına sebep olur.

Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Ayırma büyüsü bozulması, medyumun yönlendirmesi ile talep eden kişi tarafından yapılır. Medyumlar, bozma sürecinde yapılacak olan her şeyi birebir anlatır ve okunacak olan dua, sure ne varsa hepsini söyler. Ne zaman okunacağını kaç sefer okunması gerektiğini insanlara anlatır. Ayırma büyüsü nasıl anlaşılır sorusundan sonra bulunacak olan medyumun yönlendirmesi sayesinde tüm bu süreç başarılı bir şekilde yönetilebilir.

Büyü bozumunda medyumlar tarafından okunması istenen dualar:

  • İhlas suresi
  • Bakara suresi
  • Felak suresi
  • Nas suresi
  • Ayet El Kürsi
  • Fatiha suresi

Bu sureler ile birlikte büyünün bozulması gerçekleştirilir. Ancak özellikle surelerin hangi işlemlerden sonra ve kaç kere okunacağını medyumlar size bildirir. Bu konuda net bir şey söyleyemememizin sebebi ise büyünün gücünü bilmemektir.

Medyumlar sizlere büyünün bozulması ile ilgili neler yapmanız gerektiğini söylemeden önce yoğun bir araştırma yaparlar. Bu araştırma kapsamında gerekirse metafiziksel enerjiler ile kişinin vücudunda araştırma yaparlar ve onlarda büyünün etkilerini görürüler. Ondan sonra hangi duanın, surenin ne kadar okunması gerektiğini söylerler.

Ayırma büyüsü nasıl anlaşılır sorusu ile başlayan süreçte sizleri pek çok farklı şey beklemektedir. Ancak belki de hiç bilmediğiniz bu sürece tek başınıza girmeden uzman bir medyum eşliğinde hareket etmeniz önemlidir. Güvenilir bir medyum bulmak için ise küçük bir araştırma yapmak, medyumlar hakkında bilgi toplamak gerekir.

Medyum Ali Hoca başta bu konu olmak üzere birçok alandaki başarılı çalışmalarıyla senelerdir sayısız kişiye yardımcı olmuştur. Ali Hoca’ya 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya [email protected] mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Basında Medyum Ali Gürses:
Memurlar.net Röportajı
Haberler.com Röportajı
İstanbul Haber Röportajı
Daha fazlası için Facebook sayfasını inceleyebilirsiniz.

Benzer İçerikler:

Büyü Bozan Hocalar

Papaz Büyüsü Bozan Hocalar

Domuz Yağı Büyüsü Bozan Hocalar

Sevgiliye Yapılan Büyüyü Bozan Hocalar

Büyüye Bakan Hocalar

Yorum yapılmamış

Yorum bırakın