atakum büyücü hocalar | Uzman Medyum Ali Hoca - Medyum Ali Gürses - Vefk, Büyü Bozma
Şu arama ile ilgili içerikler gösteriliyor:

atakum büyücü hocalar

Genel

Samsun Medyum Hocaları

Gayb alemleri ile ilgili çalışmalar sadece büyüler ile sınırlı değildir. Sonsuz bir kudrete sahip olan bu alemde, pek çok konuda medyum hocaların desteğini alabileceğimiz çalışmalar bulunmaktadır. Samsun medyum hocaları tarafından da yapılan uygulamalardan biri olan vefkler, bu çalışmalar arasında oldukça önemli yer tutmaktadır.

Vefkler, dünyamızdaki olayları şekillendirebilmek adına özel olarak hazırlanan işlemlerdir. Çok karmaşık bir yapıma sahip olan vefk çalışmalarını yapacak olan medyum hocanın pek çok konuda niteliklerinin eksiksiz olması gereklidir. Samsun medyum hocaları arasından vefk yapanlarının mutlaka havas, ledün ve daha sayısız ilim konusunda yüksek bilgi sahibi olması çok önemlidir. Bu alanlarda bilgi sahibi olmayan bir kişinin başarılı şekilde vefk yapabilmesi mümkün değildir.

Vefkler neredeyse her konuda yapılabilen özel uygulamalar arasında gösterilmektedir. Samsun medyum hocaları tarafından da sıkça yapılan bu çalışmalarda büyü enerjilerinin kullanılmaması, sadece dualar ile bu çalışmaların yapılabilmesi vefklere olan ilgiyi artırmaktadır. Medyum hocalar, bu çalışmaları yaparken sayısız farklı ilim aracılığıyla edindikleri bilgileri kullanmakta, yalnızca duaların ve surelerin gücünden yararlanmaktadır.

Vefklerin tarihi oldukça geçmişe dayanmaktadır. Bugün Samsun medyum hocaları tarafından yapılan vefk çalışmalarına benzer pek çok çalışmayı saraylarda, krallara ve padişahlara yapılırken görmek mümkündür. Örneğin, Osmanlı hanedanında, korunma amacıyla giyilen tılsımlı gömleklerde vefk uygulamaları olduğu bilinmektedir. Tarih boyunca etkisini çok kez ispatlamış olan bu özel çalışmalar, bugün de neredeyse her konuda insanlara yardım etmeye devam etmektedir.

Samsun medyum hocaları tarafından da yapılabilen vefk uygulamaları, büyülerden çok daha zor ve karmaşık işlemlerdir. Hangi amaçla yapılıyor olursa olsun bu çalışmayı yapabilmek için ciddi bir bilgi birikimine ihtiyaç duyulur.

Sadece bilgi sahibi olmak vefk yapımı için yeterli değildir. Vefk yapan Samsun medyum hocaları, mutlaka çalışmayı kişiye özel olarak yapmak zorundadır. Kişinin enerjisi önceden incelenmeli, vefkte kullanılacak dualar buna uygun belirlenmelidir.

Tüm bunlarla birlikte, vefkte kullanılan her malzemenin özel olduğu da unutulmamalıdır. Kullanılan mürekkep, kağıt ve hatta duaların okunacağı saat ve sayıya kadar her şey kişiye özel olarak belirlenir. Bu hesaplamalar sırasında en ufak bir hata yapılması vefkin başarısız olmasına neden olacaktır.

Samsun medyum hocaları arasında vefk yapan ve bu konuda başarılı olduğu bilinen medyum hocalar bulunuyor olsa da bu işlemleri herkesin yapabilmesi hiçbir zaman mümkün değildir. Vefk çalışmaları, yalnızca işinde uzmanlaşan ve kendini geliştiren medyumlar tarafından yapılabilir.

İşlemin zor olması, fazla bilgi gerektirmesi ve nefes gücü yüksek biri tarafından yapılmasına ihtiyaç duyması nedeniyle her medyum vefk yapamayacaktır. Samsun medyum hocaları arasında da kimi medyumun bu işlemleri yapmayı kabul etmediği görülebilir. Bu etkili çalışmayı sadece alanında kendini ispatlamış ve havas ilminde üstat olmuş medyumlar yapabilmektedir.

Ali Hoca Samsun’daki ilçelerin tümüne hizmet vermektedir:

19 Mayıs
Alaçam
Asarcık
Atakum
Ayvacık
Bafra
Canik
Çarşamba
Havza
İlkadım
Kavak
Ladik
Salıpazarı
Tekkeköy
Terme
Vezirköprü
Yakakent

Medyum Ali Hoca hakkında bilgi sahibi olmak için Medyum Ali Hoca Kimdir sayfasını inceleyebilirsiniz.

Basında Medyum Ali Gürses:
Memurlar.net Röportajı
Haberler.com Röportajı
İstanbul Haber röportajı

Daha fazlası için Facebook sayfasını inceleyebilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorum bırakın