aşk duası yapan hocalar | Uzman Medyum Ali Hoca - Medyum Ali Gürses - Vefk, Büyü Bozma
Şu arama ile ilgili içerikler gösteriliyor:

aşk duası yapan hocalar

Genel

Kocaeli Medyum – Kocaeli Hocalar

Kocaeli medyum hocaları gibi medyumlar, çok sayıda farklı ilimde uzmanlık kazanarak insanların yardımı için çalışmaktadır. Büyü söz konusu olunca, tek bir işlemin bile onlarca farklı ilimle yapıldığı bilinmektedir. İlim olmadığı sürece büyünün etkisi hiçbir zaman istenen derecede olmayacaktır.

Büyü yapılırken mutlaka medyum hocaların farklı konularda hesaplamalar yapması gerekir. Kocaeli medyum hocaları da en ufak bir çalışmayı bile bu şekilde yapar. Hesaplamalar, her zaman için büyünün etkili olmasını sağlar.

Hesaplamalar için temel ilimlerin yanında havas ve ledün gibi kadim dönemlerden kalan bilgiler de kullanılmaktadır. Havas ve ledün ile ilgili pek çok kaynak internette yer alıyor olsa da Kocaeli medyum hocaları gibi medyumların kullanmış oldukları bilgiler internette bulunamamaktadır. Bu bilgiler, yalnızca medyumluk eğitimi alanlara verilen özel bilgilerdir.

Kocaeli medyum hocaları, en ince ayrıntıları bile düşünmelidir. Aksi takdirde, basit bir büyünün bile tutmadığı görülebilir. Dünyamızda pek çok konuda hata yapma şansımız varken söz konusu çalışmalar manevi alemlerde olduğunda hataya yer yoktur. En ufak bir konu bile büyünün tesiri üzerinde doğrudan etkilidir.

Kullanılan ilimler elbette her büyüye göre değişmektedir. Ancak, tüm ilimler için ortak olarak söylenebilecek tek şey fazlasıyla zor olmasıdır. Kocaeli medyum hocaları, eğitimleri sayesinde ne kadar zor olursa olsun tüm bu ilimlerden yararlanabilir.

Medyum Hocalar Astrolojiyi Kullanır

Kocaeli medyum hocaları, yapmış oldukları çalışmaların yıldızların etkisiyle herhangi bir bağlantısı olmasa bile çoğu zaman astrolojiden yararlanmaktadır. Astroloji, insanların hayatına düşünüldüğünden çok daha fazla etki eder. Her insan belli bir enerjinin tesiri altındadır ve büyü çalışmalarında da bunun kullanılması, bilinmesi gerekebilir.

Kocaeli medyum hocaları, yıldızname gibi işlemlerde tamamen bu enerjiler üzerine çalışmaktadır. Bu nedenle, ister büyü çalışması ister yıldızname yapılıyor olsun mutlaka astroloji konusunda bilgili olunması gereklidir. Medyum hocalar, tıpkı öğrendikleri diğer ilimler gibi bu ilmi de eğitimleri sırasında üstat medyumlardan öğrenmektedir.

Farklı Hesaplamalar İçin Numeroloji İlmine Başvurulur

Kocaeli medyum hocaları da dahil olmak üzere tüm medyumlar tarafından kullanılan en yaygın ilimler arasında numeroloji de bulunur. Bu ilim, özellikle büyülerde okunacak olan duaların ve bu duaların kaç defa okunacağına dair hesaplamalarda kullanılmaktadır. Büyü yaparken, her şey gibi bu detaylar da oldukça önemlidir.

Numeroloji ilmi tarih boyunca farklı özel hesaplamalar için de kullanılmıştır. Geçmiş dönemlerden bugüne insanların gizemli olayları çözmesinde yardımcı olan bu ilim, bugün de aynı vazifeyi Kocaeli medyum hocaları gibi medyumların elinde sürdürmektedir.

Büyünün yapılışında, ne gibi ilimler kullanıldığından çok nasıl bir medyum ile çalışıldığı önemlidir. Profesyonel ve nitelikli medyumlar, kimi zaman ismini bile bilmediğimiz ilimlerden yararlanıp sorunlarımızı çözmemizi sağlayacaktır.

Ali Hoca aşağıdaki ilçelerin tamamına hizmet vermektedir:

Başiskele
Çayırova
Darıca
Derince
Dilovası
Gebze
Gölcük
İzmit
Kandıra
Karamürsel
Kartepe
Körfez

Medyum Ali Hoca hakkında bilgi sahibi olmak için Medyum Ali Hoca Kimdir sayfasını inceleyebilirsiniz.

Basında Medyum Ali Gürses:
Memurlar.net Röportajı
Haberler.com Röportajı
İstanbul Haber röportajı

Daha fazlası için Facebook sayfasını inceleyebilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorum bırakın