aşk büyüsü yaptıranların yorumları | Uzman Medyum Ali Hoca - Medyum Ali Gürses - Vefk, Büyü Bozma
Şu arama ile ilgili içerikler gösteriliyor:

aşk büyüsü yaptıranların yorumları

Medyum Ali Gürses

Aşk Büyüsü

Uzmanı olduğum ve en başarılı sonuçları aldığımız alanlardan biri olan aşk büyüsü için size kendi isteğiyle aşık olup bağlanmasını istediğiniz kişinin adı soyadı, anne adı ve doğum tarihi gereklidir. Bu bilgiler doğrultusunda muska şeklinde vefk çalışması hazırlanır ve okumaları tarafımdan yapılarak yaklaşık 1 haftada kargo ile size iletilir. Vefk kargoya verildiği gün tarafımdan aranarak vefkin kullanımı, nasıl taşıyacağınız ve dikkat etmeniz gereken noktalar hakkında bilgilendirileceksiniz. Yaptığım bu tür çalışmaların etkisi yaklaşık 3 hafta sonra görülmeye başlanır ve 40 güne kadar süresi vardır. Çalışma sonucunda karşı tarafta duygu değişimleri yaşanır ve kendi isteğiyle size büyük bir aşkla bağlanıp etki alanınıza girer. Bu duygu değişimleri şöyle yaşanır; sizinle olan mutlu ve güzel anları sürekli gözünün önüne gelir, hatırlarken, kötü anıları ve sizde hoşlanmadığı, beğenmediği yönleriniz bilinçaltına gönderilir. Bu çalışma aynı zamanda sizin çekiciliğinizi de karşı cinsin gözünde yükseltmektedir. Yapılan çalışma halk arasında bilinen anlamda büyü değildir. Yüce Allah’ın insanlığa bir armağanı olan havas ilminin şifreleri doğrultusunda hazırlanan ilmi ve dine uygun bir çalışmadır. Kötü bir niyetle kullanılmadığı sürece günah değildir ve olumsuz bir yan etkisi yoktur. Ancak bu tür çalışmaları yaptırırken lütfen doğru medyumu, doğru hocayı seçtiğinize emin olun. Havas ilmi öyle bir ilimdir ki vefk yazımındaki en küçük hatada veya yanlış bir okumada çalışma ters teper ve bir yarar görmediğiniz gibi olumsuz etkilerle karşı karşıya kalırsınız. Bu ilmin eğitimini Mısır’da farklı birçok hocadan almış ve senelerdir icra eden biri olarak, ortada kötü bir niyet veya amaç olmadıkça her türlü aşk ve bağlama çalışmasını yerine getirmekteyim.

Yaptığımız çalışmalarda müşteri gizliliği çok önemlidir. Benimle paylaşılan bilgilerin tamamı sadece bende kalır ve sadece çalışmanın hazırlanabilmesi ve okumaların yapılabilmesi için kullanılır.

Bana 0535 590 62 75 numaralı telefondan, [email protected] e-posta adresinden veya direkt olarak İletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Facebook veya farklı herhangi bir sosyal mecrada hesabım yoktur. Bu tür mecralarda kendisini Ali Hoca olarak tanıtıp para talep eden şahıslara karşı dikkatli olun. Sadece Facebook’ta sizlerin beğenileriyle oluşan bir Facebook sayfam vardır ve bu adresi facebook.com/medyumaligurses olan Facebook sayfamız iletişim amaçlı kullanılmamaktadır. Sayfadan her gün gelen yüzlerce mesajlara cevap verecek vaktim ne yazık ki yok. İnternet üzerinden sadece e-posta yoluyla hizmet vermekteyim.

Önemli not: Özellikle son dönemde sayıları giderek artan sahte Ali Hoca’lara karşı dikkatli olmanız konusunda uyarıyoruz. Medyum Ali Hoca’nın tek web sitesi medyumali.com’dur, tek iletişim bilgisi yukarıdaki gibidir. Bu iletişim bilgileri ve Facebook sayfası dışında hiçbir mecrada profili bulunmamaktadır.

Basında Medyum Ali Gürses:
Memurlar.net Röportajı
Haberler.com Röportajı
İstanbul Haber röportajı

Daha fazlası için Facebook sayfasını inceleyebilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorum bırakın