antakya medyum hocalar | Uzman Medyum Ali Hoca - Medyum Ali Gürses - Vefk, Büyü Bozma
Şu arama ile ilgili içerikler gösteriliyor:

antakya medyum hocalar

Medyum Ali Gürses

Vefk Nedir?

Vefk; Allah’ın insanlığa sunduğu havas ilmi doğrultusunda, sadece bu işin ehli kişiler tarafından yapılması gereken, aksi takdirde ters tepme ihtimali çok yüksek olan, çözümü olan her türlü derde ve soruna çare olan, iyiliğe hizmet eden bir çalışmadır. Tamamen rahmani ve Allah rızası için yapılır. Kötü niyetler için kullanılmaz. İyi niyetler için kullanıldığında hiçbir günahı veya olumsuz etkisi yoktur. Havas ilmi kadim dönemlerden kalan, duaların gücünü kullanarak insanlara yardım etmeyi hedefleyen özel bir ilimdir. Bu ilmin ortaya çıkışı hakkında pek çok söylenti bulunuyor. Fazlasıyla gizli tekniklere ve yöntemlere sahip olan havas konusunda eğitim almamış bir kişinin çalışma yapabilmesi kesinlikle mümkün değildir. Medyum Ali Hoca 2007 senesinden beri aşk, bağlama, evlilik, soğutma, kısmet açma, büyü bozma, koruma ve özel istekler için özel vefk çalışmalarıyla binlerce kişinin derdine çare olmuştur.

Çalışma Alanlarım bölümünden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ali Hoca’yı direkt arayarak veya e-posta yollayarak derdinizi anlatırsanız size en uygun vefkin seçimi bizzat Ali Hoca tarafından sağlanacak ve hazırlanacaktır.

Bana 0535 590 62 75 numaralı telefondan, [email protected] e-posta adresinden veya direkt olarak İletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Facebook veya farklı herhangi bir sosyal mecrada hesabım yoktur. Bu tür mecralarda kendisini Ali Hoca olarak tanıtıp para talep eden şahıslara karşı dikkatli olun. Sadece Facebook’ta sizlerin beğenileriyle oluşan bir Facebook sayfam vardır ve bu adresi facebook.com/medyumaligurses olan Facebook sayfamız iletişim amaçlı kullanılmamaktadır. Sayfadan her gün gelen yüzlerce mesajlara cevap verecek vaktim ne yazık ki yok. İnternet üzerinden sadece e-posta yoluyla hizmet vermekteyim.

Önemli not: Özellikle son dönemde sayıları giderek artan sahte Ali Hoca’lara karşı dikkatli olmanız konusunda uyarıyoruz. Medyum Ali Hoca’nın tek web sitesi medyumali.com’dur, tek iletişim bilgisi yukarıdaki gibidir. Bu iletişim bilgileri ve Facebook sayfası dışında hiçbir mecrada profili bulunmamaktadır.

Basında Medyum Ali Gürses:
Memurlar.net Röportajı
Haberler.com Röportajı
İstanbul Haber Röportajı

Daha fazlası için Facebook sayfasını inceleyebilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorum bırakın