amerika medyum hocalar | Uzman Medyum Ali Hoca - Medyum Ali Gürses - Vefk, Büyü Bozma
Şu arama ile ilgili içerikler gösteriliyor:

amerika medyum hocalar

Medyum Ali Gürses

Bağlama Büyüsü

Mısır’da aldığım havas ve ilm-i ledün eğitimleri ve Türkiye’deki parapsikoloji, bioenerji ve kuantum fiziği üzerine yaptığım ihtisaslar sonrası en başarılı olduğum konuların başında gelen bağlama büyüsü, aşk büyüsünün değişik bir versiyonudur. Bu çalışma daha çok karşı tarafın gönlünün başka biriyle dolu olduğu, beraber olduğunuz ama size bağlılıkta problem yaşayan veya gözü dışarıda olan bir sevgiliniz, nişanlınız, eşiniz varsa ve size tam anlamıyla bağlanmasını istiyorsanız, ilk günkü aşkını tekrar hissetmesini istiyorsanız kullanılan bir yöntemdir. Duruma göre daha etkili olması için aşk ve bağlama büyüsü şeklinde ikili vefk olarak hazırlanır. Bu çalışma halk arasında bilinen anlamda büyü değildir. Havas ilmi doğrultusunda dine uygun bir şekilde muska şeklinde hazırlanan ve size kargo ile gönderilen bir vefk çalışmasıdır. Bu vefki çalışmanın türüne göre belli bir süre üzerinizde taşımanız istenir. Vefk size gönderildikten sonra kullanım talimatı ve dikkat etmeniz gereken noktalar tarafımdan bizzat iletilecektir. Bağlama çalışması yaptırdığınız takdirde karşı tarafın bu çalışmadan haberi olmaz. Kendi isteğiyle size sizin ona bağlı olduğunuz gibi bağlanır ve duygu değişimleri yaşar. Bu duygu değişimleri şöyle yaşanır; sizinle olan mutlu ve güzel anları sürekli gözünün önüne gelir, hatırlarken, kötü anıları ve sizde hoşlanmadığı, beğenmediği yönleriniz bilinçaltına gönderilir. Olumsuz hiçbir etkisi yoktur. Bu çalışmayı yaptıracağınız kişiyi iyi seçmenizi öneririm zira havas ilminde tek bir karakter hatası bile geri dönüşü olmayan, hayatınızda büyük olumsuzluklara yol açacak problemlere sebep olacağından bu ilmi çok iyi bilen, işinin ehli ve işine önem veren biriyle çalışmanız gerekir. Medyum Ali Hoca olarak yaklaşık 7 senedir olduğu gibi bağlama vefki konusunda da sizlere yardımcı olmaya hazırım.

Yaptığımız çalışmalarda müşteri gizliliği çok önemlidir. Benimle paylaşılan bilgilerin tamamı sadece bende kalır ve sadece çalışmanın hazırlanabilmesi ve okumaların yapılabilmesi için kullanılır.

Bana 0535 590 62 75 numaralı telefondan, [email protected] e-posta adresinden veya direkt olarak İletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Facebook veya farklı herhangi bir sosyal mecrada hesabım yoktur. Bu tür mecralarda kendisini Ali Hoca olarak tanıtıp para talep eden şahıslara karşı dikkatli olun. Sadece Facebook’ta sizlerin beğenileriyle oluşan bir Facebook sayfam vardır ve bu adresi facebook.com/medyumaligurses olan Facebook sayfamız iletişim amaçlı kullanılmamaktadır. Sayfadan her gün gelen yüzlerce mesajlara cevap verecek vaktim ne yazık ki yok. İnternet üzerinden sadece e-posta yoluyla hizmet vermekteyim.

Önemli not: Özellikle son dönemde sayıları giderek artan sahte Ali Hoca’lara karşı dikkatli olmanız konusunda uyarıyoruz. Medyum Ali Hoca’nın tek web sitesi medyumali.com’dur, tek iletişim bilgisi yukarıdaki gibidir. Bu iletişim bilgileri ve Facebook sayfası dışında hiçbir mecrada profili bulunmamaktadır.

Basında Medyum Ali Gürses:
Memurlar.net Röportajı
Haberler.com Röportajı
İstanbul Haber röportajı

Daha fazlası için Facebook sayfasını inceleyebilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorum bırakın