İletişim

Bana 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya medyumalibey@gmail.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.


Tel: 0535 590 62 75
E-posta: medyumalibey@gmail.com


***

E-postaları bizzat kendim cevaplamaktayım. Eğer arzu ederseniz direkt aşağıdaki form aracılığıyla da benimle iletişime geçebilirsiniz. Gizlilik benim için çok önemlidir. Benimle paylaşacağınız her türlü bilgi aramızda kalacak ve üçüncü şahıslarla hiçbir şekilde paylaşılmayacaktır.

 

Facebook veya farklı herhangi bir sosyal mecrada hesabım yoktur. Bu tür mecralarda kendisini Ali Hoca olarak tanıtıp para talep eden şahıslara karşı dikkatli olun. Sadece Facebook’ta sizlerin beğenileriyle oluşan bir Facebook sayfam vardır ve bu adresi www.facebook.com/medyumaligurses olan Facebook sayfamız iletişim amaçlı kullanılmamaktadır. Sayfadan her gün gelen yüzlerce mesajlara cevap verecek vaktim ne yazık ki yok. İnternet üzerinden sadece e-posta yoluyla hizmet vermekteyim.
Önemli not: Özellikle son dönemde sayıları giderek artan sahte Ali Hoca’lara karşı dikkatli olmanız konusunda uyarıyoruz. Medyum Ali Hoca’nın tek web sitesi medyumali.com’dur, tek iletişim bilgisi yukarıdaki gibidir. Bu iletişim bilgileri ve Facebook sayfası dışında hiçbir mecrada profili bulunmamaktadır.
Basında Medyum Ali Gürses:
Halk Tv röportajı
İstanbul Haber röportajı

Daha fazlası için Facebook sayfasını inceleyebilirsiniz.