Çalışma Şeklim | Uzman Medyum Ali Hoca - Medyum Ali Gürses - Vefk, Büyü Bozma
Medyum Ali Gürses

Çalışma Şeklim

Çalışmaların büyük bölümü için ad soyad, doğum tarihi, anne adı bilgileri (bilmiyorsanız fotoğraf) yeterlidir. Bazı çalışmalarda ek bilgiler gerekebilir. İletişime geçtiğiniz takdirde gereken bilgileri öğrenebilirsiniz.

***

Çalışmalar uzaktan da yapılabilmektedir. Çalışmayı tamamladıktan sonra kargo yoluyla size gönderebilmekteyim. Sadece Türkiye içi değil; başta Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Danimarka, Avusturya, İsviçre, Azerbaycan, İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere Türk vatandaşlarının çokça bulunduğu ülkelere ekspres kargo yoluyla gönderim yapmaktayım. Ortalama gönderim süresi 1 haftadır. İletişime geçtiğiniz takdirde kesin süreyi öğrenebilirsiniz.

***

Yıldızname bakımları uzaktan da yapılabilmektedir. Yıldızname ücretlidir ve yıldızname ücreti 600 TL’dir. Çoğunlukla aynı gün içerisinde dönüş yapmaktayım. Yoğunluğa bağlı olarak çok nadir sonraki güne kalabilir. Böyle bir durumda önceden size bilgi vermekteyim.

***

Zaten telefon ve maillere ancak yetiştiğimden Whatsapp’tan hizmet vermemekte, oradan genelde eski çalıştığım kişilere dönüş yapmaktayım. Bu yüzden ilk kez iletişime geçecek olanların telefon veya mail yöntemini tercih etmesini öneririm.

***
Eğer imkanınız varsa öncelikli olarak e-posta yoluyla iletişim kurmanızı öneririm. E-posta yoluyla telefona göre daha ayrıntılı bir bilgi alırsınız. Zira telefondaki aşırı yoğunluk sebebiyle telefondan belirli düzeyde bir bilgi paylaşımı yapabiliyorum. Ancak e-posta gönderme şansınız yoksa telefon yoluyla iletişim kurmanızda tabii ki hiçbir sakınca yoktur. Telefonla iletişime geçecekseniz lütfen üst üste onlarca kez aramayın. 1, en fazla 2 kez aramanız yeterlidir. 24 saat telefon başında oturmuyorum. Eğer telefon başındaysam zaten 1 kez aradığınızda cevaplarım. Eğer ki telefon başında değilsem 100 kez de arasanız görmüyorum ve hem sizin adınıza hem de telefon başına geçtiğimde benim adıma boş yere vakit kaybı yaşanıyor. “Merhaba”, “Hocam”, “Yardımcı olur musunuz” gibi e-postalar yerine direkt sıkıntınızı açıklayan ve isteğinizi belirten bir e-posta gönderirseniz süreç çok daha hızlı ilerler. E-postaları bizzat kendim cevaplamaktayım.

***
Bana 0535 590 62 75 numaralı telefondan, [email protected] e-posta adresinden veya direkt olarak İletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Facebook veya farklı herhangi bir sosyal mecrada hesabım yoktur. Bu tür mecralarda kendisini Ali Hoca olarak tanıtıp para talep eden şahıslara karşı dikkatli olun. Sadece Facebook’ta sizlerin beğenileriyle oluşan bir Facebook sayfam vardır ve bu adresi facebook.com/medyumaligurses olan Facebook sayfamız iletişim amaçlı kullanılmamaktadır. Sayfadan her gün gelen yüzlerce mesajlara cevap verecek vaktim ne yazık ki yok. İnternet üzerinden sadece e-posta yoluyla hizmet vermekteyim.

Önemli not: Özellikle son dönemde sayıları giderek artan sahte Ali Hoca’lara karşı dikkatli olmanız konusunda uyarıyoruz. Medyum Ali Hoca’nın tek web sitesi medyumali.com’dur, tek iletişim bilgisi yukarıdaki gibidir. Bu iletişim bilgileri ve Facebook sayfası dışında hiçbir mecrada profili bulunmamaktadır.

Basında Medyum Ali Gürses:
Memurlar.net Röportajı
Haberler.com Röportajı
İstanbul Haber Röportajı

Daha fazlası için Facebook sayfasını inceleyebilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorum bırakın