Almanya Nürnberg Medyum Hocalar | Uzman Medyum Ali Hoca - Medyum Ali Gürses - Vefk, Büyü Bozma
Genel

Almanya Nürnberg Medyum Hocalar

Nürnberg medyum hocalar, büyü yapmanın yanında büyü bozma işlemleri de yapar. Yıllarca yaptıkları bu meslekte kazandıkları tecrübeler ile hem büyü yapımında hemde büyü bozumunda usta olurlar. Özellikle büyü bozma işlemleri sırasında kullandıkları enerjiler ile birlikte yapılan en güçlü büyüleri dahi bozabilirler.

Almanya’nın en büyük şehirlerinden bir tanesi olan Nurnberg içerisinde yaşayan pek çok Türk nüfusu da yaşar. Nüfus yoğunluğu olarak oldukça hat safhada bulunan bu şehirde hizmet veren medyumların sayısı da artıştadır. Burada hocalar tarafından yapılan işlemlerin bir tanesi de büyü bozmaktır.

Büyü bozmak için öncelikli olarak bir kişide büyü olduğundan emin olmak gerekir. Bunun içinse bazı belirtilerin o kişide görülmesi gerekir. Bu belirtilerin olduğu kişilerde ruhsal, fiziksel ve yaşamsal olarak farklı şeyler görülür. Bunlar:

  • Ruhsal Belirtiler: Ruh halinde istikrar yakalanmaması, tembellik isteksizlik, insanlardan uzak durmak ve nefret etmek.
  • Fiziksel Belirtiler: Sürekli olarak kişide çarpıntı halinin olması, uyku güçlüğü çekmek, vücudunda bazı noktalarda yanma, uyuşma gibi hislerin ortaya çıkması.
  • Yaşamsal Faktörler: Hafıza ve algı problemlerinin baş göstermesi, nefes alamama, iştahsızlık halleri.

Bunun gibi belirtiler yaşayan kişilere büyü yapılmış olma ihtimali kuvvetle muhtemeldir. Özellikle evcil hayvanların o kişinin yanında bambaşka davranması ve sürekli heyecanlı hareketlerde bulunması kişide büyü olma ihtimalini artırır.

Nürnberg Medyum Hocalar ve Büyü Bozma İşlemleri

Büyü olduğundan şüphelenilen kişide %100 büyü varlığından bahsedilemez. Büyünün varlığı noktasında son söz hocaya aittir. Çünkü sizler gözle görülebilecek olan belirtileri görebilirken medyumlar manevi dünyalar ile iletişime geçerek gözle görülmeyen pek çok ayrıntıyı görebilir.

Hocalar bir kişide büyü olduğunu anlamak için büyü yaparken kullandıkları metotların aynısını yapar. Burada önemli olan o kişideki enerji değişimi ve yoğunluğudur. Büyüye maruz kalmış bir kişide genel olarak negatif enerjiler toplanır ve kişi etrafına da bu enerjilerden yayar. Medyum hocalar ise bu enerjileri fark ederek ondaki olağandışı bu durumu fark edebilir. İşte bu noktadan sonra kişide büyü olduğu kanaatine varır.

Nürnberg medyum hocalar arasında gerçek manada büyü işlemleri yapan hocalar olduğu kadar sahte hocalarda bulunur. Sahte hocalar ile gerçek hocalar arasındaki farkın anlaşılması için sıkı bir araştırma içerisine girilmesi gerekir. Yapılacak olan araştırmalar neticesinde bu hocalar içerisinde güvenilecek olan hocalara ulaşmak mümkündür. İnternet üzerinden yapılabilecek olan araştırmalarda ise karşımıza kullanıcılar tarafından yapılmış olan yorumlar çıkar. Bu yorumlara ulaşmak ve bir hocayı şahsen denemiş olan kişinin görüşlerini incelemek hoca hakkında karar verme aşamasında çok önemlidir.

Medyum Ali Hoca Almanya’da başta Berlin, Hamburg, Münih, Köln, Frankfurt, Stuttgart, Düsseldorf, Dortmund, Essen, Leipzig, Bremen, Dresden, Hannover, Nürnberg, Duisburg, Bochum, Wuppertal, Beilefeld, Bonn, Münster, Karlsruhe, Mannheim, Augsburg, Weisbaden, Gelsenkirchen, Mönchengladbach, Braunschweig, Chemnitz, Kiel, Aachen, Halle, Magdeburg, Freiburg, Krefeld, Lübeck, Oberhausen, Erfurt, Mainz, Rostock, Kassel, Hagen, Hamm, Saarbrücken, Mülheim, Postdam, Ludwigshafen, Oldenburg, Leverkusen, Osnabrück ve Solingen olmak üzere tüm şehirlere hizmet vermektedir.

Medyum Ali Hoca hakkında bilgi sahibi olmak için Medyum Ali Hoca Kimdir sayfasını inceleyebilirsiniz.

Basında Medyum Ali Gürses:
Memurlar.net Röportajı
Haberler.com Röportajı
İstanbul Haber röportajı

Daha fazlası için Facebook sayfasını inceleyebilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorum bırakın