Vefk Nedir?

Vefk; Allah’ın insanlığa sunduğu havas ilmi doğrultusunda, sadece bu işin ehli kişiler tarafından yapılması gereken, aksi takdirde ters tepme ihtimali çok yüksek olan, çözümü olan her türlü derde ve soruna çare olan, iyiliğe hizmet eden bir çalışmadır. Tamamen dini ve Allah rızası için yapılır. Kötü niyetler için kullanılmaz. İyi niyetler için kullanıldığında hiçbir günahı veya olumsuz etkisi yoktur. Medyum Ali Hoca 2007 senesinden beri aşk, bağlama, evlilik, soğutma, kısmet açma, büyü bozma, koruma ve özel istekler için özel vefk çalışmalarıyla binlerce kişinin derdine çare olmuştur.
***
Çalışma Alanlarım bölümünden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ali Hoca’yı direkt arayarak veya e-posta yollayarak derdinizi anlatırsanız size en uygun vefkin seçimi bizzat Ali Hoca tarafından sağlanacak ve hazırlanacaktır.
***
Bana 0535 590 62 75 numaralı telefondan, medyumalibey@gmail.com e-posta adresinden veya direkt olarak İletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Facebook veya farklı herhangi bir sosyal mecrada hesabım yoktur. Bu tür mecralarda kendisini Ali Hoca olarak tanıtıp para talep eden şahıslara karşı dikkatli olun. Sadece Facebook’ta sizlerin beğenileriyle oluşan bir Facebook sayfam vardır ve bu adresi www.facebook.com/medyumaligurses olan Facebook sayfamız iletişim amaçlı kullanılmamaktadır. Sayfadan her gün gelen yüzlerce mesajlara cevap verecek vaktim ne yazık ki yok. İnternet üzerinden sadece e-posta yoluyla hizmet vermekteyim.

Önemli not: Özellikle son dönemde sayıları giderek artan sahte Ali Hoca’lara karşı dikkatli olmanız konusunda uyarıyoruz. Medyum Ali Gürses’in tek web sitesi medyumali.com’dur, tek iletişim bilgisi yukarıdaki gibidir, banka hesap bilgileri kendi adınadır ve kesinlikle başka bir hesap bilgisi verilmez.

Basında Medyum Ali Gürses:
Mynet röportajı
İstanbul Haber röportajı
Objektif Haber röportajı

Daha fazlası için Facebook sayfasını inceleyebilirsiniz.


Yorum Yaz

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.